Tlumaczenia

Chętnie wykonamy dla Państwa wszystkie potrzebne tłumaczenia, zarówno w mowie, jak i na piśmie. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się tłumaczeniami z różnych języków: w tym tłumaczeniami angielskimi, niemieckimi i włoskimi. Tłumaczymy teksty specjalistyczne z różnych dziedzin. Wykonujemy też tłumaczenia przysięgłe zgodnie z obowiązującymi dla nich standardami. Dzięki wsparciu nowoczesnych narzędzi do obsługi tłumaczeń możemy wszystkie zlecenia realizować szybko i profesjonalnie. Poza tymi najpopularniejszymi językami jak angielski, włoski, francuski czy niemiecki, zajmujemy się też tłumaczeniami z rzadziej stosowanych języków – węgierskiego, serbskiego, czeskiego. Jeśli nie mają Państwo pewności, czy zajmujemy się tłumaczeniami z danego języka lub tłumaczeniami na dany język, najlepiej skontaktować się z naszym biurem tłumaczeń. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty. Obsługujemy głównie Klientów z Gliwic, Bielsko-Białej oraz całego Śląska, ale współpracujemy również z firmami z innych części Polski.

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne i ustne – nasza oferta

 

Nasza firma oferuje tłumaczenie zarówno tekstów o charakterze ogólnym, tłumaczenia przysięgłe i również teksty specjalistyczne.

zobacz więcej

Tłumaczenia przysięgłe

Realizujemy tłumaczenia dokumentów wymagających uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego oraz tłumaczenia ustne.

zobacz więcej

Tłumaczenia ustne

Wśród tłumaczy konferencyjnych, z którymi współpracujemy znajdują się osoby posiadające uprawnienia Tłumacza Konferencyjnego Instytucji Unii Europejskiej.

zobacz więcej

Tłumaczenia samochodowe

Tłumaczymy dokumenty samochodowe z wszystkich języków.

zobacz więcej